Wysyłka i dostawa


Obowiązują następujące warunki: polityka morska Dostawa w ramach bezpłatnej wysyłki do Unii Europejskiej (o, 00 zł).

Koszty przesyłki do innych krajów: na zapytanie czas dostawy O ile w danej ofercie nie określono innego terminu, dostawa towaru odbywa się w kraju (Polska) w ciągu 4-6 dni.

Jeśli zamówiłeś artykuły o różnych czasach dostawy, wyślemy towar we wspólnej wysyłce, chyba że zawarliśmy z Tobą inną umowę. Czas dostawy jest ustalany w tym przypadku po zamówieniu z najdłuższym zamówionym terminem dostawy.

Email

Wyślij nam wiadomość!

Pon.-pt. od.-do 10:00 – 18:00 Godz
Sob. od.-do 11:00- 15:00 Godz.

Ważne wskazówki:
Przedstawiona tutaj technologia (jak np. homeopatia, biorezonans, obszary akupunktury) nie odpowiada poglądowi i doktrynom naukowym. Efekty i działania produktów nie zostały jeszcze potwierdzone przez medycynę naukową. Referencje, zarówno w formie tekstowej jak i obrazowej a także pokazane w filmach video odzwierciedlają wyłącznie doświadczenie poszczególnych użytkowników Vita Chip. Może (ale nie musi) tak być, że jest to samo doświadczenie empiryczne.
Należy zwrócić uwagę, że Vita Chip nie jest produktem medycznym i nie przedstawia żadnej metody leczenia terapeutycznego i nie może w żadnym wypadku zastąpić wizyty u lekarza lub alternatywnego lekarza!
© Copyright - ac blue planet